Pension Athanor-romantické ubytování Český Krumlov

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Plešivecké náměstí 271, Český Krumlov 38101

Penzion Athanor nabízí komfortní a romantické ubytování v historické budově nedaleko centra města Český Krumlov, přičemž jsou k dispozici 2 luxusní apartmány a 3 pokoje o celkové kapacitě 10 lůžek s možností přistýlky a parkováním u penzionu. Cykloturisté pak mohou kola uskladnit v síni domu či na zahradě penzionu.
Kromě ubytování nabízí penzion také posezení ve vlastní vinotéce, která se nachází v renesančním sklepě penzionu. Pro hosty je k dispozici také zahrada, ve které si mohou při grilování posedět s přáteli.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Pension Athanor-romantické ubytování Český Krumlov On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový s vanou
Dvoulůžkový se sprchou
Dvoulůžkový s výhledem
Apartmán s vířivkou
Apartmán se saunou

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Pension Athanor-romantické ubytování Český Krumlov Pokoje

Penzion Athanor nabízí komfortní a romantické ubytování ve 2 apartmánech a 3 pokojích o celkové kapacitě 10 dvoulůžek s možností přistýlky.
Apartmány i pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, internetem, minibarem, fénem a deštníkem. Pokoj č. 3 a 5 pak mají koupelnu vybavenou sprchovým koutem, který naleznete také v apartmánu č. 2, který navíc disponuje saunou. V koupelně apartmánu č. 1 a pokoji č. 4 pak naleznete masážní vanu. Pokoj č. 4 a 5 disponují také klimatizací, apartmány pak mají plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem. V apartmánu č. 1 ještě naleznete DVD přehrávač.
Pro ubytované hosty je k dispozici vinotéka a zahrada s mobilním grilem.

Pension Athanor-romantické ubytování Český Krumlov Gastronomie

Penzion Athanor nabízí gastronomické služby pouze v případě snídaně, která je podávána v renesančním sklepě penzionu, avšak hostům ubytovaných v apartmánech je k dispozici plně vybavená kuchyňka.
Ostatní hosté mohou navštívit asi 100 m vzdálenou (po Plešiveckých schodech) restauraci U Bejka, v jejíž těsné blízkosti se nachází také restaurace U Galerie a pizzerie Granowský dvůr.

Pension Athanor-romantické ubytování Český Krumlov Recepce

check-in od 14-20h


check-out do 11h


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • Diners Club
  • JCB

Pension Athanor-romantické ubytování Český Krumlov Dostupnost


AUTEM

K parkovišti P3, ulicí Lineckou, na křižovatce doleva ulicí Horskou, po 300m je Plešivecké náměstí a na něm náš dům. Zazvoňte z boku a nebo jeďte rovnou průjezdem ke vchodu a zazvoňte odsud.
VLAKEM

Cesta pěšky z vlakového nádraží, dlouhá cca 2km trvá 20-30min. Detailní informace o spojích můžete najít na www.idos.cz. Doporučujeme raději si vzít taxi např. zde http://www.green-taxi.cz/.
AUTOBUSEM

Cesta pěšky z autobusového nádraží, dlouhá cca 1km, trvá 10-15min. Detaily spojů můžete najít na www.idos.cz nebo na www.studentagency.cz. Doporučujeme raději si vzít taxi např. zde http://www.green-taxi.cz/.
LETECKY

Nejbližší letiště Českému Krumlovu jsou v Brně, Vídni, Linzi, Mnichově a Praze. Odsud můžete využít vlakové, autobusové spojení, taxi, shuttle service nebo si můžete auto na letišti přímo pronajmout.
SHUTTLE SERVICE

Tato doprava Vás může přepravit z různých destinací přímo před dveře našeho penzionu. Využít můžete např. tuto firmu http://www.ckshuttle.cz/ nebo http://www.beanshuttle.com/.
NA KOLE ČI PĚŠKY

Můžete k nám samozřejmě přijet také pouze s využitím Vaší vlastní síly. Okolní krásné cyklostezky i pěší trasy k tomu přímo vybízí. Kola Vám rádi zdarma uschováme uvnitř našeho penzionu nebo uvnitř zahradního domu.


Pension Athanor-romantické ubytování Český Krumlov Okolí

Nedaleko penzionu se nachází Museum Fotoateliér Seidel s expozicí dobových snímků. Přes most dr. E. Beneše se pak dostanete k Wax muzeu a odtud dále po ulici Široká k Muzeu historických motocyklů a ke galerii Egon Schiele Art Centrum.
Pokud se od mostu vydáte východním směrem, dojdete ke kostelu sv. Víta a dále k Regionálnímu muzeu. Na náměstí Svornosti pak naleznete Muzeum útrpného práva, odkud se přes Lazebnický most dostanete k Muzeu marionet a k zámku Český Krumlov.

Pension Athanor-romantické ubytování Český Krumlov

Plešivecké náměstí 271, Český Krumlov
Zobrazit celou mapu